Startuj z PMEDIA.pl »
imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
 :: P M e d i a ::
strona główna redakcja kontakt
    białoruski ukraiński litewski niemiecki
Działy PMedia:  Kultura, Społeczeństwo, Turystyka, Sport  Serwisy:  Oscary, Lednica, Unia Europejska, Jan Paweł II  
Warsztaty:  dziennikarskie, fotograficzne  Fotogaleria:  W obiektywie fotoreportera, Imprezy sportowe, Warsztaty dziennikarskie 
Patronujemy:  Sopocka biblioteka, Zdrowi i Aktywni, STN, Puchar Pomorza w koszykówce, Liga Środowiskowa, SLK, Do Przerwy 0:1  
Statystyka
W styczniu strona główna PMedia.pl odnotowała 3.538.763 odsłon
.:: PMEDIA.pl » FotoGaleria » 12-14.09.2007 Stawiska - IX Konferencja Wiosna w Komisjach
foto Kilka ważnych problemów zostało poruszonych podczas IX Konferencji "Wiosna w Komisjach" pt. Wypalenie zawodowe. Jak uniknąć frustracji niosąc pomoc osobom z problemem uzależnień i przemocy. Dziecko, które łatwo zranić. DDA trudna droga do uleczenia ran - odbywającej się w dniach 12-14 września w Stawiskach. Warsztaty i wykłady w bardzo szeroki sposób dotykały problemów ludzi pomagających i osób otrzymujących wsparcie. Zajęcia prowadzili wybitni specjaliści swoich dziedzin i uznane autorytety w środowisku ludzi zwanych "pomagaczami". Imprezie organizowanej przez Gdańską Fundację Dobroczynności patronowali - Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatu Kościerskiego oraz platforma medialna PMedia.
.:: PMEDIA.pl » Publikacja » 12-14.09.2007 Stawiska - IX Konferencja Wiosna w Komisjach - zakończona
foto Kilka ważnych problemów zostało poruszonych podczas IX Konferencji "Wiosna w Komisjach" odbywającej się w dniach 12-14 września w Stawiskach. Tegoroczne warsztaty i wykłady w bardzo szeroki sposób dotykały problemów ludzi pomagających i osób otrzymujących wsparcie. Zajęcia podczas trzydniowego sympozjum prowadzili wybitni specjaliści swoich dziedzin i uznane autorytety w środowisku ludzi zwanych "pomagaczami". Imprezie organizowanej przez Gdańską Fundację Dobroczynności patronowali - Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatu Kościerskiego oraz platforma medialna PMedia.
.:: PMEDIA.pl » Publikacja » 12-14.09.2007 Stawiska - Konferencja Wiosna w Komisjach. Zdrowa młodzież - dobrzy dorośli.
foto Znaczenie błędów i zaniedbań popełnionych w dzieciństwie potęguje się w dorosłym życiu, dlatego Konferencja "Wiosna w Komisjach" od lat zajmuje się problemami młodzieży. Nie inaczej było podczas dziewiątej edycji, która odbyła się w dniach 12-14 września w Stawiskach. Niezmiennie od kilku lat problemy nastolatków rodzą się w następstwie picia alkoholu i zażywania narkotyków. Niekoniecznie przez nich samych. W poważne tarapaty młodzież wpędzić mogą uzależnieni rodzice.
.:: PMEDIA.pl » Publikacja » 12-14.09.2007 Stawiska - Wiosenne komisje obradowały w Stawiskach
foto Gdańska Fundacja Dobroczynności zorganizowała 12-14 września w Stawiskach koło Kościerzyny IX Konferencję "Wiosna w Komisjach". Poruszone tematy - alkohol, narkotyki, przemoc - to główne problemy, z którymi stykają się na co dzień w swojej pracy uczestnicy sympozjum. Ponad 90 osób z różnych zakątków Polski, m.in.: Ełku, Biskupina, Gryfina, Biskupca i Bielska-Białej, miało przez trzy dni okazję do wymiany doświadczeń i informacji w malowniczej okolicy jeziora Zegrze. Nabyta na konferencji wiedza okazuje się być niejednokrotnie nieocenionym narzędziem w walczeniu z patologiami.
.:: PMEDIA.pl » Publikacja » 12-14.09.2007 Stawiska - Letnie wydanie IX Konferencji Wiosna w komisjach
foto Uczestnicy IX Konferencji "Wiosna w komisjach" spotkają się 12-14 września 2007 roku w Stawiskach koło Kościerzyny. Takie tematy jak przemoc w rodzinie, alkoholizm czy narkomania będą głównymi zagadnieniami poruszanymi na sympozjum zorganizowanym przez Gdańską Fundację Dobroczynności. Ideą corocznych konferencji pod nazwą "Wiosna w komisjach" jest wymiana doświadczeń i poglądów pomiędzy uczestnikami. Warsztaty i wykłady w praktyczny sposób dostarczają narzędzia do późniejszej pracy na własnym terenie. Patronat sprawuje platforma PMedia.pl.
.:: PMEDIA.pl » FotoGaleria » 9.06.2005 Stawiska - VII Konferencja Wiosna w komisjach
foto Po raz siódmy odbyła się Konferencja "Wiosna w komisjach". W dniach 8-10 czerwca 2005 roku do Stawisk, pięknie położonej miejscowości na Kaszubach, przyjechali członkowie gminnych komisji zajmujących się rozwiązywaniem problemów alkoholowych. Choroba alkoholowa, przemoc w rodzinie, metody pomocy sprawcom i ofiarom a także wypracowanie nowatorskich programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży - te i inne problemy poruszali uczestnicy projektu. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem organizowanym przez Gdańską Fundację Dobroczynności sprawował Marszałek Województwa Pomorskiego Jan Kozłowski oraz Starosta Kościerski Grzegorz Cyrzan. Obsługę medialną sprawowała platforma PMedia.pl.
Dom Pojednania i Spotkań w GdańskuProjekt & design: Kazimierz Kobiak