Startuj z PMEDIA.pl »
imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
 :: P M e d i a ::
strona główna redakcja kontakt
    białoruski ukraiński litewski niemiecki
Działy PMedia:  Kultura, Społeczeństwo, Turystyka, Sport  Serwisy:  Oscary, Lednica, Unia Europejska, Jan Paweł II  
Warsztaty:  dziennikarskie, fotograficzne  Fotogaleria:  W obiektywie fotoreportera, Imprezy sportowe, Warsztaty dziennikarskie 
Patronujemy:  Sopocka biblioteka, Zdrowi i Aktywni, STN, Puchar Pomorza w koszykówce, Liga Środowiskowa, SLK, Do Przerwy 0:1  
PMEDIA | Platforma Medialna PMedia.pl
Aktualnie polecamy
Archiwum galerii
2008 rok
2007 rok
2006 rok
2005 rok
Platforma medialna PMEDIA.pl


www.pmedia.pl
Statystyka
W styczniu strona główna PMedia.pl odnotowała 3.538.763 odsłon
.:: PMEDIA.pl » FotoGaleria » 18-20.10.2007 Gdańsk - Festiwal Sztuk Autorskich Windowisko
foto Podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Autorskich Windowisko na scenie Teatru Miniatura w dniach 18-20 października zaprezentowało się 11 zespołów zakwalifikowanych do konkursu. Swoje sztuki przedstawiły: Teatr Krzyk, Teatr Konsekwentny, Teatr Rondo, Teatr Kreatury, Walny Teatr, Teatr N. Fijewskiej, Kompania Teatralna Mamro, Teatr Realistyczny, Teatr Brama ze Srebrnej Góry, Teatr From Poland i Teatr Hagiograf im. Św. Teresy z Liseux. Z powodu wyrównanego poziomu spektakli jury w składzie - Marcin Jarnuszkiewicz (przewodniczący), Olga Barbara Długońska i Tadeusz Rybicki - ostatecznie nie przyznało Grand Prix. Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego została podzielona wśród czterech teatrów, a nagroda Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza powędrowała do Roberta Paluchowskiego za spektakl "MC Gyver, Paluchowsky & end". Imprezie organizowanej przez Winda - Gdański Archipelag Kultury patronowała platforma medialna PMedia.pl.
.:: PMEDIA.pl » FotoGaleria » 12-14.09.2007 Stawiska - IX Konferencja Wiosna w Komisjach
foto Kilka ważnych problemów zostało poruszonych podczas IX Konferencji "Wiosna w Komisjach" pt. Wypalenie zawodowe. Jak uniknąć frustracji niosąc pomoc osobom z problemem uzależnień i przemocy. Dziecko, które łatwo zranić. DDA trudna droga do uleczenia ran - odbywającej się w dniach 12-14 września w Stawiskach. Warsztaty i wykłady w bardzo szeroki sposób dotykały problemów ludzi pomagających i osób otrzymujących wsparcie. Zajęcia prowadzili wybitni specjaliści swoich dziedzin i uznane autorytety w środowisku ludzi zwanych "pomagaczami". Imprezie organizowanej przez Gdańską Fundację Dobroczynności patronowali - Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatu Kościerskiego oraz platforma medialna PMedia.
.:: PMEDIA.pl » FotoGaleria » 1.06.2007 Sopot - Party Czyste Dźwięki
foto Młodzież pozytywnie zakręcona zdominowała 1 czerwca plażę przy karczmie Koliba. Przy czadowych bitach DJów z sopockich klubów biorących udział w programie "Czyste Dźwięki" przez cztery godziny młodzi ludzie bawili się w "czystym klimacie". Licznie przybyli, mimo pochmurnej pogody, zobaczyli pokaz break dance w wykonaniu zespołu Maxa oraz ekipy From Here to Fame z Sopotu. Kilka układów tanecznych zaprezentowały także kilkuletnie podopieczne mistrzyni Świata Fitness Aleksandry Kobielak. A dawkę kulturystyki dali młodzi, utytułowani już zawodnicy mistrza Polski Henryka Hryszkiewicza. Wśród innych atrakcji nie zabrakło przejażdżki quadami. Patronat nad "Party Czyste Dźwięki" sprawowała platforma medialna PMedia.pl.
.:: SPORT.PMEDIA.pl » FotoGaleria » 18.04.2007 Gdańsk - Euro 2012 w Polsce i Ukrainie. Feta na Długim Targu.
foto Prezydent UEFA Michel Platini ogłosił w środę 18 kwietnia o godzinie 11.37, że "Mistrzostwa Europy 2012 odbędą się w Polsce i na Ukrainie". W finałowym etapie selekcji kandydatura polsko-ukraińska została oceniona wyżej niż oferty włoska, czy chorwacko-węgierska. Władze Gdańska zareagowały błyskawicznie i już o godz. 20 na Długim Targu ze sceny pod Zieloną Bramą usłyszeliśmy m.in. piosenki gdańskiej grupy Golden Life a na telebimie wyświetlano film promujący Gdańsk z Baltic Areną, stadionem na którym za 5 lat zagrają najlepsi europejscy piłkarze. W tłumie wybrzmiewały z kolei okrzyki - "Mamy Euro!". Ponad 2 tys. osób świętowało zwycięstwo w wyścigu o organizację ME2012. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.
.:: PMEDIA.pl » FotoGaleria » 4.02.2007 Władysławowo - Spacer po Rzuciewie i porcie we Władysławowie
foto Zimno, deszczowo i wietrznie - trzeba dużo samozaparcia, by wyjść z ciepłego domu na spacer. Mimo niedzieli, załoga kutra WŁA-65 wracając z połowu miała pełne ręce roboty. Położony w okolicach najlepszych łowisk dorszy, port we Władysławowie jest największym polskim portem rybackim. Bazuje tu 90 kutrów, które łowią od 25 tys. do 35 tys. ton ryb rocznie. A w okresie sztormowym staje się portem, w którym schronienia przed złą pogodą szuka dodatkowo kilkadziesiąt kutrów z innych portów takich jak Kołobrzeg, Ustka, Dziwnów i Jastarnia. Na zakończenie spaceru - kaszubska wieś Rzucewo. Stara osada rybacka i rycerska położona nad Zatoką Pucką zachwycić nas może neogotyckim pałacem rodziny von Belowów z 1840 r.
PMEDIA | Platforma Medialna PMedia.pl
Platforma medialna PMEDIA.pl


www.pmedia.pl
Dom Pojednania i Spotkań w GdańskuProjekt & design: Kazimierz Kobiak